اجرای سردرب

 • انتخاب متریال مناسب

 • طراحی مناسب

 • نصب حرفه‌ای

 • حفظ امنیت

 • حفظ کیفیت درب ورودی

 • زیبایی نما

اجرای سردرب چیست

سردرب به معنای یک پوشش محافظ برای درب ورودی ساختمان است. اجرای سردرب با تنوع شکل‌ها و با توجه به سلیقه خریدار و سازگاری با محل مورد نظر انجام می‌شود و پس از نصب، درب را برای مدت طولانی بدون آسیب دیدگی، خراشیدگی یا زنگ زدگی نگه می‌دارد عواملی مانند بارش باران، برف، تابش آفتاب و سایر عوامل طبیعی که کیفیت درب ورودی را تحت تأثیر قرار داده و باعث آسیب آن می‌شوند. با وجود سردرب ساختمان، سردرب پارکینگ‌، سردر حیاط و سایر مکان‌ها، این آسیب‌ها به طور قابل توجهی کاهش می‌یابند.

سردرب علاوه بر حفاظت از درب حیاط، یکی از اجزای مهم در طراحی نما نیز محسوب می‌شود و می‌تواند نقش مهمی در زیبایی ساختمان داشته باشد. سردرب‌ها با طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توان با توجه به طراحی نما و ظاهر ساختمان، سردر مناسب برای درب ورودی را انتخاب کرد و این ویژگی‌ها باعث شده است تا استفاده از سردرب رواج یابد و همه افراد سردر را به عنوان محافظ درب ورودی ساختمان خود انتخاب کنند.

نوین پوشش که در زمینه خدمات ساختمانی، اجرای سردرب فعالیت می‌کند، می‌توانید بهترین خرید را تجربه کنید. همانطور که اشاره شد، اجرای سردرب منجر به افزایش عمر درب ورودی ساختمان و همچنین به زیباتر شدن نمای منزل شما می‌شود. مجموعه ما با سابقه طولانی در تولید انواع سردرب و اجرای آن‌ها توانسته است خود را در این زمینه هم اثبات کند.

اجرای سردرب ساختمان حیاط 4 - اجرای سردرب
اجرای سردرب ساختمان حیاط 1 - اجرای سردرب

مشاوره تخصصی پیش از استفاده از خدمات

قبل از استفاده از خدمات پوشش های سقف، به صورت تخصصی و رایگان، از ما مشاوره بگیرید.

اهمیت و روش‌های اجرای سردرب

سردرب ساختمان، به عنوان یک پوشش محافظ ورودی، نقش بسزایی در حفظ امنیت و زیبایی ساختمان دارد. اجرای صحیح و کارآمد سردرب، علاوه بر حفاظت از درب، به طراحی نما و استحکام ساختمان نیز ارتباط مستقیم دارد.

اهمیت اجرای سردرب ساختمان

 • حفظ امنیت و حریم خصوصی: سردرب، به عنوان محافظ درب ورودی، امکان ورود غیرمجاز به ساختمان را کاهش می‌دهد و حریم خصوصی ساکنان را حفظ می‌کند.
 • زیبایی و طراحی نما: سردرب به عنوان یک عنصر مهم در طراحی نما ساختمان، به زیبایی و جذابیت ظاهری آن کمک می‌کند.
 • حفظ کیفیت درب ورودی: سردرب، در برابر عوامل جوی و سایر تأثیرات ضربه می‌پذیرد و سردرب ورودی به حفظ کیفیت و استحکام درب ورودی کمک می‌کند.

روش‌های اجرای سردرب ساختمان

 • انتخاب متریال مناسب: استفاده از متریالهای مقاوم و با کیفیت برای ساخت سردرب، عمر مفید و استحکام آن را افزایش می‌دهد.
 • طراحی مناسب: انتخاب طرح و شکل سردرب بر اساس سلیقه خریدار و متناسب با ظاهر ساختمان، به زیبایی نمای ساختمان کمک می‌کند.
 • نصب حرفه‌ای: استفاده از متخصصان ماهر و مجرب در نصب سردرب، از اجرای صحیح، اصولی و با ایمنی بالا اطمینان حاصل می‌کند.

اجرای سردرب ساختمان، به عنوان یک عنصر اساسی در حفاظت از درب ورودی و بهبود زیبایی نمای ساختمان، اهمیت بسزایی دارد. با انتخاب متریال مناسب، طراحی دقیق و نصب حرفه‌ای، می‌توان به بهترین نتیجه در اجرای سردرب ساختمان دست یافت و از مزایای آن در مدت طولانی‌تری بهره‌مند شد.

کلام آخر:

اجرای سردرب ساختمان با توجه به اهمیت آن در حفظ امنیت و زیبایی ساختمان، امری بسیار حائز اهمیت است. نوین پوشش با تجربه و تخصص خود در این حوزه، بهترین خدمات در زمینه اجرای سردرب را ارائه می‌دهد. با نوین پوشش می‌توانید از مزایایی مانند افزایش امنیت، طول عمر درازتر سردرب و زیبایی نمای ساختمان بهره‌مند شوید.

اجرای سردرب ساختمان حیاط 2 - اجرای سردرب
اجرای سردرب ساختمان حیاط 3 - اجرای سردرب

گواهینامه های نوین پوشش

لوگو سازمان آتش نشانی

گواهی سازمان آتش نشانی

لوگو استاندارد ایران

نشان استاندارد ایران

گواهینامه iso 9001

گواهینامه مدیریت کیفیت

برای دریافت لیست کامل پروژهای نوین پوشش می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

خدمات پس از فروش نوین پوشش

ما حرفه ای ترین مرکز برای خدمات پس از فروش و پشتیبانی را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم:

شما می توانید پیش از خرید یا انجام تعمیرات خود، به صورت کاملا رایگان با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

همچنین در صورتی که نیاز به تعویض یا هر نوع تعمیرات و تغییرات را دارید، می توانید پیش از انجام هر کاری، با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل ها را به شما ارائه دهیم.

بعد از هر خرید یا تعمیراتی، می توانید از خدمات پس از فروش ما بهره مند گردید. برای مشاوره در این زمینه، می توانید به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

ما یکی از حرفه ای ترین تیم ها برای اجرای پوشش های سقف هستیم. با وجود یک تیم حرفه ای، خیال شما از هر جهت کاملا راحت خواهد بود.

درخواست برای ارسال کاتالوگ

در صورتی که می خواهید کاتالوگ خدمات و محصولات را به صورت کامل دریافت نمایید، می توانید از فرم روبرو استفاده کنید.

کارشناسان ما، در اسرع وقت با شما تماس گرفته و کاتالوگ محصولات و خدمات را برای شما ارسال خواهند.

همین طور برای گرفتن هر نوع مشاوره، می توانید به صورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

فرم ارسال کاتالوگ